"Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo"

 

Już po raz piętnasty w sali bankietowej Orchidea w Siedlacach odbędzie się Gala Charytatywna Christmas Party 2017 pod hasłem: "Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo", orgaznizowana przez Europejskie Centrum Kształcenia Językowego EUROLINGUA.

Autorska Gala gromadziła w poprzednich edycjach wielopokoleniowe audytorium. W roku 2016 uczestniczyło w niej ponad 500 osób, w tym uczący się w Eurolingua uczniowie, ich rodziny i przyjaciele.

Pani Renata Kulik podkreśla, że w opinii uczestników Gala jest przede wszystkim "okazją do nawiązania nowych kontaktów i dobrych relacji w środowisku osób aktywnych biznesowo, społecznie, edukacyjnie oraz w dziedzinie sztuki i kultury. Służy także podtrzymaniu kontaktów i inicjowaniu nowych pomysłów”.

W wymiarze programowym Gala Christmas Party to uroczysty koncert, podczas którego dzieci i młodzież prezentują swoje umiejętności lingwistyczne i wokalne. "Nasi uczniowie wykraczają poza szarą, codzienną rzeczywistość, a przede wszystkim nabywają dodatkowych umiejętności polegających na współpracę w grupie, czy też odnalezienie swoich pasji w fazie organizacyjnej oraz przełamanie tremy i nabycie doświadczeń w prezentacji przed dużym forum w fazie realizacyjnej" - podkreślają organizatorzy wydarzenia.

W imieniu organizatorów - zapraszamy do uczestnictwa.