"Expertos ELE" w Lublinie - konferencja dla nauczycieli języka hiszpańskiego

 

Już po raz szósty nauczyciele i entuzjaści języka hiszpańskiego mogą wziąć udział w cieszącej się ogromną popularnością konferencji metodycznej Expertos ELE, która odbędzie się w dniach 18-19. listopada 2017 r. w Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Przedsięwzięcie ma na celu propagowanie języka hiszpańskiego, prezentację prototypowych rozwiązań wspierających proces dydaktyczny w zakresie nauczania języków obcych. Podczas tego dwudniowego wydarzenia uczestnicy wezmą udział w warsztatach,  prowadzonych przez ekspertów z Hiszpanii, przedstawicieli wydawnictw oraz czynnych zawodowo polskich nauczycieli. Będzie to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń w dziedzinie metodyki nauczania języka hiszpańskiego.

 

Organizatorami konfrencji są: Szkoła Języka Hiszpańskiego DIÁLOGO, Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz twórcy aplikacji espadrill.pl, przeznaczonej do treningów gramatycznych z języka hiszpańskiego.

Na stronie konferencji www.expertosele.com  dostępne są wszelkie informacje dotyczące zapisów, a także możliwości zakwaterowania w Lublinie. Szczegółowy program konferencji opublikowany zostanie na początku października.

Nowe informacje o wydarzeniu można także śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/expertosele.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Znaczniki