Patronaty

[ 09.03.2020 ] IX Międzyszkolny Tydzień Języka Angielskiego

IX Międzyszkolny Tydzień Języka Angielskiego "Welcome to English-Speaking Countries" to konkurs, który ma na celu zachęcenie do poszerzania wiedzy z zakresu języka angielskiego oraz doskonalenie swoich umiejętności w posługiwaniu się nim. Poza tym uczniowie mogą nabyć lub poszerzyć swoje umiejętności aktorskie oraz rozwinąć swoją kreatywność.

 Zobacz więcej
[ 27.02.2020 ] XIV Rhymes and Songs Festival

Rusza XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym "Rhymes and Songs Festival". Tym razem pod hasłem: There are those who seek happiness, and there are those who create it by traveling

 Zobacz więcej
[ 27.02.2020 ] Konkurs "Abanico de palabras. Wachlarz słów"

"Abanico de palabras. Wachlarz słów" to konkurs, który ma na na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do nauki języków obcych, zwłaszcza języka hiszpańskiego. Wyróżnikiem konkursu jest to, że sprawdza i weryfikuje tylko znajomość słownictwa, co może zachęcić do udziału różnych uczniów, także tych, którzy wcześniej nie odnosili sukcesów w konkursach językowych.

 Zobacz więcej
[ 20.01.2020 ] Kolejna edycja konkursu recytatorskiego "Odpowiednie dać obce słowo"

Po raz kolejny w XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie odbędzie się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Literatury Polskiej w Językach Obcych "Odpowiednie dać obce słowo".

 Zobacz więcej
[ 03.04.2019 ] Ruszył ogólnopolski konkurs "Mój podręcznik do języka rosyjskiego"

 

Uczysz się języka rosyjskiego i masz pomysł na własny podręcznik? Weź udział w ogólnopolskim konkursie "Mój podręcznik do języka rosyjskiego"! Termin przesyłania prac: 24 maja 2019.

 Zobacz więcej
[ 03.04.2019 ] Kolejna edycja ciechanowskiego konkursu języka angielskiego i niemieckiego

 

XI edycja konkursu z języka angielskiego i VII z języka niemieckiego to ponowna okazja dla siódmo- i ósmoklasistów oraz trzecioklasistów ze szkół gimnazjalnych do sprawdzenia swoich językowych umiejętności.

 Zobacz więcej
[ 14.01.2019 ] Viva l'Italia!
Viva l’Italia! to przedsięwzięcie, które ma na celu propagowanie języka i kultury włoskiej w regionie oraz promowanie nowego kierunku studiów oferowanego przez Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych Politechniki Śląskiej – lingwistyki stosowanej.
 Zobacz więcej
[ 14.01.2019 ] XIII Rhymes and Songs Festival
Rusza XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym "Rhymes and Songs Festival". Tym razem pod hasłem: Many of the things you can count do not matter. Many of those that cannot be counted really count
 Zobacz więcej
[ 11.01.2019 ] Projekt READ ON

Projekt READ ON powstał z myślą o wsparciu polskiej szkoły w działaniach promujących czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Ideą projektu jest zachęcanie do czytania i wyrobienie nawyku czytania poprzez dobór lektur o odpowiedniej tematyce i na odpowiednim poziomie trudności dostosowanym do indywidualnych możliwości każdego czytelnika.

 Zobacz więcej
[ 08.01.2019 ] Konkurs "Odpowiednie dać obce słowo"

Rusza VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Literatury Polskiej w Językach Obcych "Odpowiednie dać obce słowo"

 Zobacz więcej