Patronaty

[ 20.09.2017 ] "Expertos ELE" w Lublinie - konferencja dla nauczycieli języka hiszpańskiego

 

Już po raz szósty nauczyciele i entuzjaści języka hiszpańskiego mogą wziąć udział w cieszącej się ogromną popularnością konferencji metodycznej Expertos ELE, która odbędzie się w dniach 18-19. listopada 2017 r. w Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Przedsięwzięcie ma na celu propagowanie języka hiszpańskiego, prezentację prototypowych rozwiązań wspierających proces dydaktyczny w zakresie nauczania języków obcych. Podczas tego dwudniowego wydarzenia uczestnicy wezmą udział w warsztatach,  prowadzonych przez ekspertów z Hiszpanii, przedstawicieli wydawnictw oraz czynnych zawodowo polskich nauczycieli. Będzie to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń w dziedzinie metodyki nauczania języka hiszpańskiego.

 

 Zobacz więcej
[ 06.09.2017 ] EDJ w Kętach

 

Wielkimi krokami zbliża się Europejski Dzień Języków, który co roku obchodzimy 26. września w coraz liczniejszym gronie na terenie całej Polski. W Kętach, w woj. małopolskim, na tzw. "Starym Ryneczku" odbędzie się wydarzenie pod hasłem "Wieża Babel" organizowane przez Szkołę Języków Obcych KaBa pod patronatem burmistrza miasta Kęty, a także patronatem JOwS.

 

 Zobacz więcej
[ 10.08.2017 ] Europejski Dzień Języków – języki obce a kariera

Centrum Języków Obcych Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy organizuje 26.09. obchody Europejskiego Dnia Języków, które skierowane są do różnych grup wiekowych: uczniów, studentów, dorosłych oraz osób wchodzących na ścieżkę dynamicznego, zglobalizowanego rynku pracy.

 Zobacz więcej
[ 03.07.2017 ] Ślady Słów - łódzkie obchody Europejskiego Dnia Jezyków Obcych

Już po raz siódmy łódzkie licea dwujęzyczne pragną zorganizować w przestrzeni miasta obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych, które odbędą się 13.09.2017 roku. Tym razem proponują happening zatytułowany Ślady Słów nawiązujący do muralu, który zostanie stworzony przez włoskiego artystę Opiemme podczas łódzkiego Festiwalu Czterech Kultur.

 Zobacz więcej
[ 26.04.2017 ] Gminny Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
Festiwal jest organizowany cyklicznie przez Zespół Szkół w Przeginii. W tym roku będzie to już czwarta edycja wydarzenia cieszącego się dużą popularnością wśród uczniów, którzy w ten sposób chcą zaprezentować swój talent.
 Zobacz więcej
[ 14.03.2017 ] XXIX edycja konferencji metodycznych dla anglistów "Teach Big"

Trwa cykl szkoleń metodycznych dla angilstów wydawnictwa Macmillan. W dniach 2- 25 marca w różnych miastach Polski prezentowane są kluczowe wytyczne najnowszej podstawy programowej i wynikające z nich zmiany w pracy nauczycieli. Eksperci Macmillana podpowiadją, jak dobrać materiały i z jakich podręczników korzystać w okresie przejściowym.

 Zobacz więcej
[ 01.03.2017 ] ON-line, ONA off-line. Warsztat metodyczny DOS ELTea

Jak kreatywnie wykorzystać zasoby tradycyjne i ultranowoczesne, by naprawdę efektywnie uczyć języka obcego? Dowiecie się tego podczas intensywnych warsztatów z zakresu metodyki nauczania języka obcego, przeznaczonych głównie dla nauczycieli nastolatków i (młodych) dorosłych.

 Zobacz więcej
[ 20.02.2017 ] V Kongres Nauczycieli Języka Niemieckiego

3 marca zapraszamy na V Kongres Nauczycieli Języka Niemieckiego organizowany przez WSiP we współpracy z PSNJN oraz Goethe-Institut.

 Zobacz więcej
[ 02.02.2017 ] "Jak wychować poliglotę?" IV edycja konferencji PASE Young Learners

Celem konferencji Young Learners jest zaprezentowanie najnowszych trendów w nauczaniu języków obcych dzieci w przedszkolach i szkole podstawowej.

 Zobacz więcej
[ 21.11.2016 ] TWIST 2016 "Unlearn & Relearn" - konferencja dla nauczycieli języków obcych

26 listopada w Adgar Plaza na warszawsim Mokotowie odbędzie się konferencja metodyczna dla językowców TWIST 2016 pod hasłem "Unlearn & Relearn". Organizatorem wydarzenia jest ODN Lang. Program jest niezwykle bogaty i ciekawy.

 Zobacz więcej