Patronaty

[ 20.01.2020 ] Kolejna edycja konkursu recytatorskiego "Odpowiednie dać obce słowo"

Po raz kolejny w XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie odbędzie się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Literatury Polskiej w Językach Obcych "Odpowiednie dać obce słowo".

 Zobacz więcej
[ 03.04.2019 ] Ruszył ogólnopolski konkurs "Mój podręcznik do języka rosyjskiego"

 

Uczysz się języka rosyjskiego i masz pomysł na własny podręcznik? Weź udział w ogólnopolskim konkursie "Mój podręcznik do języka rosyjskiego"! Termin przesyłania prac: 24 maja 2019.

 Zobacz więcej
[ 03.04.2019 ] Kolejna edycja ciechanowskiego konkursu języka angielskiego i niemieckiego

 

XI edycja konkursu z języka angielskiego i VII z języka niemieckiego to ponowna okazja dla siódmo- i ósmoklasistów oraz trzecioklasistów ze szkół gimnazjalnych do sprawdzenia swoich językowych umiejętności.

 Zobacz więcej
[ 14.01.2019 ] Viva l'Italia!
Viva l’Italia! to przedsięwzięcie, które ma na celu propagowanie języka i kultury włoskiej w regionie oraz promowanie nowego kierunku studiów oferowanego przez Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych Politechniki Śląskiej – lingwistyki stosowanej.
 Zobacz więcej
[ 14.01.2019 ] XIII Rhymes and Songs Festival
Rusza XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym "Rhymes and Songs Festival". Tym razem pod hasłem: Many of the things you can count do not matter. Many of those that cannot be counted really count
 Zobacz więcej
[ 11.01.2019 ] Projekt READ ON

Projekt READ ON powstał z myślą o wsparciu polskiej szkoły w działaniach promujących czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Ideą projektu jest zachęcanie do czytania i wyrobienie nawyku czytania poprzez dobór lektur o odpowiedniej tematyce i na odpowiednim poziomie trudności dostosowanym do indywidualnych możliwości każdego czytelnika.

 Zobacz więcej
[ 08.01.2019 ] Konkurs "Odpowiednie dać obce słowo"

Rusza VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Literatury Polskiej w Językach Obcych "Odpowiednie dać obce słowo"

 Zobacz więcej
[ 07.01.2019 ] „New Year’s Party 2019” czyli XVI Gala Charytatywna w ramach corocznej Akcji „Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo”

Już 19 stycznia 2019 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach w sali Podlasie odbędzie się Koncert Noworoczno-Charytatywny pod nazwą „New Year’s Party 2019”. Jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 17:00. Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji. Na scenie wystąpią słuchacze Europejskiego Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua oraz podopieczni Domów Dziecka wspieranych przez Akcję Charytatywną. 

 Zobacz więcej
[ 02.01.2019 ] Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Legionowskiego

Rusza VIII edycja konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych Powiatu Legionowskiego

 Zobacz więcej
[ 04.06.2018 ] I Jornada Didactica de Difusión para profesores de ELE en Polonia - 9-10 czerwca br.

Już 9 i 10 czerwca br. na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się spotkanie o charakterze dydaktycznym mające na celu podniesienie kwalifikacji nauczycieli jęz. hiszpańskiego w Polsce i krajach Europy Środkowowschodniej. Wśród prelegentów m.in. José Ángel Medina z Universidad Complutense de Madrid, Justyna Hadaś z UAM i Agnieszka Kruszyńska z UŁ.

Organizatorami wydarzenia są Editorial Difusión, Grupo KLETT, Wydawnictwo LektorKlett oraz Instytut Filologii Romańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Pobierz program

 Zobacz więcej