Dyskusja wokół metody deDOMO

Numer JOwS: 
str. 98

W grudniu 2014 r. redakcja czasopisma „Języki Obce w Szkole” otrzymała list od przewodniczącego Rady Języka Polskiego prof. dr hab. Andrzeja Markowskiego w sprawie, wydanej w 2010 r. książki dr. Grzegorza Śpiewaka Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik metodyczny. Redakcja została poproszona o opublikowanie na łamach kwartalnika stanowiska Rady wobec zawartych w tej publikacji treści.

Pobierz artykuł w pliku PDF

Poniżej przedstawiamy artykuł prof. zw. dr hab. Tadeusza Zgółki prezentujący opinię o zaprezentowanej w ww. książce metodzie deDomo wraz z odpowiedzią autora ww. publikacji.

Poniżej przedstawiamy tekst dr. Grzegorza Śpiewaka, będący odpowiedzią na zaprezentowany artykuł autorstwa prof. Tadeusza Zgółki na temat metody deDOMO, opisanej w książce Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik metodyczny (2010). Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami, które ukazały się na łamach czasopisma “Języki Obce w Szkole” i  dotyczyły analizowanej metody. Mogą je Państwo znaleźć w archiwalnych wydaniach na stronie internetowej kwartalnika: