konferencje

Projekt

Trwa cykl szkoleń metodycznych dla angilstów wydawnictwa Macmillan. W dniach 2- 25 marca w różnych miastach Polski prezentowane są kluczowe wytyczne najnowszej podstawy programowej i wynikające z nich zmiany w pracy nauczycieli. Eksperci Macmillana podpowiadją, jak dobrać...

Wydarzenia

Rola szeroko pojmowanych umiejętności interpersonalnych w pracy nauczyciela będzie tematem otwartej konferencji organizowanej przez Akademię Pedagogiki Specjalnej w dniu 16 grudnia 2016r.

Projekt

26 listopada w Adgar Plaza na warszawsim Mokotowie odbędzie się konferencja metodyczna dla językowców TWIST 2016 pod hasłem "Unlearn & Relearn". Organizatorem wydarzenia jest ODN Lang. Program jest niezwykle bogaty i ciekawy.

Projekt

3 grudnia 2016 roku w Uniwersyteckim Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Francuskiego Uniwersytetu Warszawskiego (al. Niepodległości 22) odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Nauczycieli Języka Francuskiego organizowana przez Stowarzyszenie PASE.

Wydarzenia

Zapraszamy do obejrzenia nagrań z konferencji "Języki do zadań specjalnych", która odbyła się 20 września w Warszawie, której redakcja JOwS była organizatorem. Zapraszamy do obejrzenia wykładów, panelu dyskusyjnego oraz rozmowy z prof. Mirosławem Bańko

Wydarzenia

Stowarzyszenie PASE zaprasza na cykl konferencji X edycji "Kapeluszy lektora".

Projekt

25 kwietnia w Warszawie odbędzie się III Kongres Nauczycieli Języka Niemieckiego organizowany przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Spotkanie odbędzie się w Warszawie w hotelu Radisson Blu Sobieski (plac Zawiszy).

Projekt

12-13 marca br. w Lublinie nauczyciele języka hiszpańskiego, metodycy, pracownicy naukowi oraz studenci iberystyki będą mieli okazję zapoznać się z nowymi trendami w dydaktyce nauczania języków obcych podczas w warsztatów doskonalących "Expertos ELE".

Wydarzenia

19 stycznia 2016 r. zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami redakcji "Języków Obcych w Szkole" na Stadionie Narodowym w Warszawie. W ramach Akademii Erasmus+ będziała miała miejsce krótka prezentacja czasopisma. Podczas wydarzenia będzie także przygotowane stoisko z materiałami o JOwS....

Wydarzenia

Zapraszamy nauczycieli języków obcych: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego na szkolenie na temat inicjatywy Europass, które odbędzie się 27 listopada 2015 r. od godz. 9:00 w Łodzi. Rejestracja jeszcze trwa!