Śledź wydarzenia językowe

treść strony

VI Konferencja Lektor High-Tech 2024

Zapraszamy do udziału w VI edycji Międzynarodowej Konferencji Lektor High-Tech 2024. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca 2024 w Łodzi, a patronuje mu, po raz kolejny, czasopismo "Języki Obce w Szkole".

VI Konferencja Lektor High-Tech 2024

Where AI and Creativity Converge, New Ideas Emerge!
Tam, gdzie AI spotyka się z kreatywnością, rodzą się nowe pomysły!

15 czerwca 2024

VI Konferencja Lektor High-Tech to kolejna edycja wydarzenia dedykowanego nauczycielom języków obcych, podczas którego siła sztucznej inteligencji połączy się z nieograniczonymi obszarami kreatywnych i sprawdzonych metod nauczania. Poprzez inspirujące sesje, interaktywne warsztaty i angażujące dyskusje, Lektor High-Tech 2024 ukaże, w jaki sposób AI może wzbogacić i uzupełnić praktyki nauczania i uczenia się języków obcych. Uczestnicy będą mieli okazję eksplorować innowacyjne podejścia, w których technologie AI sprawnie łączą się z kreatywnymi strategiami pedagogicznymi, otwierając nowe możliwości dla bardziej efektywnych i interesujących doświadczeń edukacyjnych dla studentów i uczniów.

VI Konferencja Lektor High-Tech 2024 to okazja do promowania otwartości, stwarzania przestrzeni do wspólnych dialogów między nauczycielami języków obcych, ekspertami AI oraz profesjonalistami z branży edukacyjnej.

Dołącz do VI Konferencji Lektor High-Tech 2024, gdzie innowacje AI spotykają się ze sztuką nauczania, inspirując nową falę kreatywności w edukacji językowej.
VI edycja Konferencji obejmuje 2 bloki tematyczne:
Blok 1 AI i nowe technologie w nauczaniu języków obcych – innowacyjne rozwiązania i projekty IT, zastosowanie AI w edukacji językowej.
Blok 2 Tradycyjnie, Kreatywnie, Na luzie – sprawdzone, tradycyjne, kreatywne pomysły – tradycyjna metodyka w klasie.

Kontakt: lektor.high-tech@info.p.lodz.pl
Strona konferencji www.cj.p.lodz.pl/konferencja