treść strony

XXI Jubileuszowa edycja Gali Charytatywnej New Year’s Party 2024 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo”

W piątek 12 stycznia 2024 o godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego w Siedlcach już po raz XXI odbędzie się Gala Charytatywna New Year’s Party. Dochód z gali oraz podarowane rzeczy zostaną przekazane podopiecznym z Domu Dziecka ,,Dom pod Kasztanami” w Siedlcach, dzieci z Domu dziecka „Na Zielonym Wzgórzu” w Kisielanach, dzieci ze Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Mgiełka”. oraz dzieci z Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie. Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Szkoła Językowa Eurolingua, która od lat jest zaangażowana w pomoc dzieciom. "Języki Obce w Szkole" objęły wydarzenie patronatem.

W programie uroczysty koncert świąteczno-noworoczny w wykonaniu utalentowanych słuchaczy Szkoły Językowej Eurolingua. Goście będą mieli okazję wysłuchać największych przebojów w języku angielskim, francuskim i niemieckim, a także podziwiać umiejętności teatralne dzieci  Poza uczniami wystąpią znani artyści.

Podczas wydarzenia odbędzie się oficjalne zakończenie i podsumowanie akcji zbiórki słodyczy „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka”. W akcję włączyło się wiele różnych instytucji, przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz gminnych ośrodków kultury.

Plakat Gali

Wydarzenie od lat gromadzi lokalną i międzynarodową społeczność. Ludzi aktywnych charytatywnie, biznesowo, społecznie, edukacyjnie oraz w dziedzinie sztuki i kultury. Patronat Honorowy nad naszym wydarzeniem obejmują Europarlamentarzyści, Posłowie na Sejm RP, przedstawiciele władzy samorządowej.

Ta szlachetna inicjatywa jest możliwa tylko dzięki ludziom dobrego serca, mecenasom akcji i patronom. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Gali oraz zaangażowanie się w pomoc dzieciom poprzez wzięcie udziału w akcji charytatywnej.